مصاحبه Pichai Sundararajan مدیرعامل گوگل- رفتارسازمانی

مصاحبه سوندار پیچای مدیرعامل گوگل:

Pichai Sundararajan یا سوندار پیچای مهندس و مدیراجرایی هندی تبار در حوزه فناوری اطلاعات است.

وی از دهم اوت 2015 به عنوان مدیرعامل اجرایی گوگل انتخاب شد. در این ویدیو مصاحبه ای از سوندار پیچای را مشاهده خواهیم کرد.

سوندار پیچای

مصاحبه Pichai Sundararajan:

مدیرعامل گوگل مصاحبه خود را با جملات زیر شروع می کند:

خودتان را از نو بسازید و بنابراین من فکر میکنم سعی کردن برای انجام کارهایی که واقعا شما را هیجان زده می کند، ارزش دارد و در اگر در اولین تلاش موفق نشدید می توانید دوباره تلاش کنید و موفق شدن در بعضی کارها زمان طولانی می برد.

ریسک:

سوندار پیچای در ادامه با بیان اینکه باید دلایل راه اندازی استارتاپ خود را بدانیم و راه اندازی شرکت یا داشتن فروش مثل یک نشان افتخار برای ما باید باشد به این موضوع اشاره دارد که ریسک کردن کار با ارزشی است و پاداش دارد. او می گوید زمانی که در گوگل فعالیت می کرده است همه نظرات یکدیگر را گوش می کنند و ایده های جدید را پیاده سازی می کنند. کارکردن در جایی که احساس نامنی کنید ضروری است زیرا در جایی کار کرده اید که از شما بهتر بوده اند و شما را هل داده اند و همیشه مشوق شما بوده اند.

او درباره کسب و کارها در هند می گوید که آن ها هم می توانند مانند گوگل بسیار بزرگ شوند و با اعتماد بیشتر کاربران به اینترنت می تواند در هند نیز چنین کسب و کارهایی وجود داشته باشد. از طرفی به علت بازار داخلی بهتر و بزرگ تر شرایط بهتری نیز وجود دارد. علاوه بر آن می توانید با بازارخارجی دست و پنجه نرم کنید.

او از رفع نیازهای مردم می گوید و اذعان دارد که در شرکت گوگل همیشه به دنبال حل مسائل مردم بوده ایم و روی مسائلی کار می کنیم که مردم در زندگی روزانه با آن مواجه هستند.

سوندار پیچای

پیشرفت محصول:

در ادامه  سوندار پیچای می گوید:

اگر شما به وسعت گوگل نگاه کنید، برای انجام هر چیزی برای ایجاد یک مجصول خوب ساختن محصول تنها یکی از جنبه های آن است. شما می خواهید که قادر باشید آن را بسازید، شما می خواهید آن را وسعت بدهید و آن را به بازار ببرید. چطور آن را به بازار ببرید و چطور برای آن ها بازاریابی کنید؟ بنابراین باید قدم به قدم پیش رفت و این کار باعث می شود که در ایجاد یک محصول موفق باشید.

عضویت در خبرنامه

از دیگران زودتر مطالب جدید را دریافت کنید
در خبرنامه‌ عضو شوید تا مطالب به‌روز مستقیم به شما ارسال شود

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .